حوادث روزخبر ها

باند «علی افغانی»تهران رابهم ریخته بود! + عکس وجزییات

باند «علی افغانی»تهران رابهم ریخته بود! + عکس وجزییات

سرهنگ علیرضا شعبان پور رییس کلانتری ۱۱۸ ستارخان؛ شب گذشته در محدوده میدان صادقیه ماموران گشت کلانتری ۱۱۸ ستارخان به یک دستگاه خودرو پژوپارس مشکی رنگ مشکوک شدند و با توجه به اینکه ۵ نفر سرنشین خودرو بودند ماموران کلانتری به صورت نامحسوس خودرو مورد نظر را تحت تعقیب قرار دادند.

باند «علی افغانی»تهران رابهم ریخته بود! + عکس وجزییات

به گزارش نوداد: وی اظهار کرد: خودرو مورد نظر که مورد تعقیب ماموران کلانتری بود پس از دقایقی در محلی توقف کرد و چهار نفر از خودرو پیاده شدند که دو نفر با استفاده از میلگرد که به عنوان پایه از آن استفاده کردند شروع به بالا رفتن از تیر چراغ برق کردند وبا استفاده از قیچی صنعتی اقدام به قیچی کردن سیم های کابل برق کردند.

رییس کلانتری ۱۱۸ ستارخان با بیان اینکه ماموران کلانتری پس از انجام کار این افراد اقدام به دستگیری شان کردند، گفت: پس از اعلام فرمان ایست پلیس راننده خودرو پژوپارس اقدام به فرار کرد و مورد تعقیب ماموران کلانتری قرار گرفت که پس از تیراندازی ماموران موفق به دستگیری وی شدند.

وی در رابطه با اظهارات فرد دستگیر شده گفت: با اعلام متهم سی ساله وی به مدت دو روز است که از طریق یکی از دوستانش «شهرام»با فردی به نام«علی افغانی» آشنا شده است.

سرهنگ شعبان پور تصریح کرد: با توجه به آلات، ابزار و ادواتی که از متهمان کشف شد، این موضوع که سرقت های انجام شده به صورت سازمان یافته و باندی انجام شده برای پلیس کاملا محرز شده است. پس از استعلامات انجام شده مشخص شد که خودرو پژوپارس مسروقه است و چند شب گذشته مورد سرقت متهمان قرار گرفته است که متهمان با استفاده از آن اقدام به سرقت خودرو های دیگر و کابل های برق میکردند.

وی افزود: پس از بررسی از خودرو تعدادی پلاک خودرو توسط ماموران کلانتری کشف شد که مشخص شد پلاک خودرو ها دارای سابقه سرقت هستند که متهمان با تعویض مداوم پلاک برای آنکه مورد شناسایی قرار نگیرند اقدام به سرقت های مختلف میکردند.رییس کلانتری ۱۱۸ تهرانپارس گفت: تحقیقات تکمیلی در خصوص شناسایی و دستگیری دیگر متهمان پرونده در حال بررسی است. طبق بازجویی های انجام شده مشخص شد که متهم کابل های مسروقه را به ازای هر یک کیلوگرم به مبلغ ۴۵ هزار تومان در منطقه خلازیر به فردی به نام مستعار «دایی» می فروخته است که در حال حاضر ۱۰۰۰ متر کابل سرقتی از متهم کشف شده است.

وی گفت:با توجه به نواحی که افراد اقدام به سرقت کابل می کردند پرونده هایی در این خصوص تشکیل شد و شکایاتی از ادارات برق مناطق صادقیه، شهران و کن مبنی بر سرقت کابل های برق به ما اعلام شد که در حال بررسی پرونده ها هستیم.

سرهنگ شعبان پوربرای جلوگیری از سرقت خودرو شهروندان در توصیه ای بیان داشت: شهروندان از قرار دادن خودرو درمناطقی که تاریک و فاقد نور است خودداری کنند، خودرو های خود را به سیستم های ایمنی مجهز کنند وتا آنجایی که امکان دارد شهروندان از پارکینگ های مسقف استفاده کنند.

مطالب پیشنهادی

[newsbox style=”nb4″ display=”category” cat=”86″ number_of_posts=”2″]

برچسب ها
♥admin

♥admin

باسلام خدمت شمادوست عزیز امیدوارم اوقات خوشی رابا مطالبی که در اختیار شما گزاشته ایم داشته باشید. منتظر نظر های گرمتون هستیم ویا اگر سوالی داشتین گزینه تماس با ما دربالا را بزنید

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن