صورت

اشتباهات رایج درباره شکل ابروها

اشتباهات رایج درباره شکل ابروها

اشتباه شماره ۱: برداشتن ابرو قبل از دوش

چه در مورد برداشتن ابرو ها و چه در مورد برداشتن سایر موهای بدن توصیه می شود بعد از دوش گرفتن اصلاح را انجام دهید چرا که آب گرم منافذ پوست را باز می کند و موها راحت تر از ریشه بیرون می آیند. اگر قبل از دوش ابروها را بردارید، فرآیند آن بسیار دردناک تر خواهد بود.

اشتباهات رایج درباره شکل ابروها

اشتباه شماره ۲: زیاده روی در برداشتن ابرو

هرچه شکل ابرو به شکل طبیعی ان نزدیک تر باشد زیباتر دیده خواهد شد . زیاده روی در برداشتن ابروها تعادل در سایر اجزای صورت را ازبین می برد مخصوصا اینکه برداشتن ابروها بیش از حد پیشانی را بزرگتر از آن چیزی که هست نشان میدهد که اصلا زیبا نیست .

 اشتباه شماره ۳: ابروهای بد تاتوشده

همانطور که گفته شد ابروهایی که به شکل طبیعی نزدیک ترباشند زیباتر دیده می شوند. تاتو ابرو، کمی ابروها را از حالت طبیعی خارج می کند اما ابروهای بد تاتو شده که رنگ هماهنگ با رنگ پوست و یا مدلی هماهنگ با مدل ابرو نداشته باشند ظاهر را کاملا غیر طبیعی نشان می دهند. توصیه می شود از هاشور ابرو استفاده کنید تا موهای ابرو در جای خود باقی بمانند.

اشتباهات رایج درباره شکل ابروها

اشتباه شماره ۴: ابروهای نیم دایره ای

بدترین مدل ابرو برای یک خانم ابروهای نیم دایره ای شکل هستندچرا که صورت را آویزان نشان میدهند و از زیبایی می کاهند. سعی کنید هیچگاه ابروهایتان مدل گرد ودایره ای به خود نگیرند.

اشتباه شماره ۵: ابروهای ویرگولی

ابروی بدشکل بعدی ابروهای حالت ویرگولی هستندکه بسیار غیر طبیعی بوده وحتی زیبایی صورت با آرایش راهم خراب می کنند.

برچسب ها
♥admin

♥admin

باسلام خدمت شمادوست عزیز امیدوارم اوقات خوشی رابا مطالبی که در اختیار شما گزاشته ایم داشته باشید. منتظر نظر های گرمتون هستیم ویا اگر سوالی داشتین گزینه تماس با ما دربالا را بزنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید