خبر ها

اوباما: بیداری بزرگی در آمریکا در حال رخ دادن است

اوباما: بیداری بزرگی در آمریکا در حال رخ دادن است

اوباما: بیداری بزرگی در آمریکا در حال رخ دادن استباراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا تصریح کرد بیداری بزرگی در آمریکا در حال رخ دادن است و نتیجه انتخابات برای آینده و هویت آمریکا بسیار مهم است.

باراک اوباما در ستاد انتخاباتی یکی از نامزد‌های دموکرات انتخابات میان دوره‌ای کنگره گفت: «انتخابات امسال مهم است. مسائل زیادی در این انتخابات مطرح است.

نظام بهداشت و درمان یکی از این مسائل است. این مسئله به خدمات درمانی میلیون‌ها نفر مربوط می‌شود. با آرای خود می‌توانید اطمینان حاصل کنید که خانواده‌های کارگری بیمه‌ای منصفانه داشته باشند. این مسئله به رای شما بستگی دارد.

مهمترین مسئله در این انتخابات، هویت کشور ما است. اینکه ما چه نوع آدم‌هایی هستم در بوته آرای مردم است. اینکه چه نوع فضای سیاسی را انتظار داریم به ارای مردم بستگی دارد.

اینکه در حیات عمومی (درمقابل مردم) چگونه رفتار کنیم به این آراء بستگی دارد.

اینکه با دیگران چگونه رفتار کنیم به این آراء بستگی دارد.»اوباما افزود: «باتوجه به آنچه در سراسر کشور مشاهده کرده ام می‌توانم بگویم خبر خوب این است که بیداری بزرگی در حال رخ دادن است.

افرادی که ترقی‌های خاص کشورمان را امری مسلم فرض می‌کردند حالا بیدار شده اند. برخی از این پیشرفت‌ها عبارتند از: برخورد توام با احترام که بی تردید این اتفاق رخ داده است.

بی تردید ما، انسان‌ها را دیگر براساس رنگ پوستشان یا اسم فامیلی آن‌ها (که نشان دهنده ملیت اصلی شان است) قضاوت نمی‌کنیم.

بی تردید، ما کرامت انسانی اساسی و صداقت و راستگویی از مقامات بلندپایه کشور را انتظار داریم. اما حالا مردم بیدار شده اند و متوجه شده اند که نمی‌توان این اصول را مسلم و قطعی تصور کرد و باید برای این امور مبارزه کرد.

در این بیداری بزرگ، بنده امید را حس می‌کنم. شما جوانان باعث می‌شوید که من بسیار امیدوارتر باشم.»

همچنین ببینید

[newsbox style=”nb2″ display=”category” cat=”128″ number_of_posts=”3″]

برچسب ها
♥admin

♥admin

باسلام خدمت شمادوست عزیز امیدوارم اوقات خوشی رابا مطالبی که در اختیار شما گزاشته ایم داشته باشید. منتظر نظر های گرمتون هستیم ویا اگر سوالی داشتین گزینه تماس با ما دربالا را بزنید

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن