مو

چگونه قرمزی موها را از بین ببریم؟

چگونه قرمزی موها را از بین ببریم؟

چگونه قرمزی موها را از بین ببریم؟

یکی از راه های زیبا ترشدن خانم ها رنگ موی مناسب میباشد.

یا رنگ های مد روز که خانم ها استفاده میکنند، اغلب خانم ها در بعضی اوقات گلایه دارند که موهای آنها قرمز شده است و می خواهند این قرمزی مو را از بین ببرند.پس باید بدانید چه روش هایی برای از بین بردن قرمزی مو وجود دارد؟

 

بعضی از موها یا کلی بگوییم که اصلیت رنگ موی آنها کمی مایل به قرمزی میباشد که از جنس N میباشد اما گاهی ما با رنگ کردن به رنگ مو یمان این قرمزی را اضافه میکنیم در هر دو صورتممکن اگر بخواهیم رنگ را از روی موها برطرف کنیم باید راهی را انتخاب کنیم که با توجه به نوع وجنس مو با ترکیب رنگ قرمز نتیجه ی مطلوب را به ما بدهد.

 

دقت داشته باشید رنگ موی انتخابی شما در هر درجه ی روشنی یا تیرگی بر روی موی طبیعی از گروه M انتخاب کنید.یکی دیگر از نکاتی که باید رعایت کنید این می باشد که در هنگام رنگ کردن مو با گروه M به اندازه ی یک بند انگشت واریاسیون سبز به رنگ مویتان اضافه کنید. همچنین می توانید از اکسیدانهای ضد قرمزی استفاده کنید.

 

برای پاک شدن رنگ موی قبلی شما ,خصوصا اگر قرمز شده است می توانید از ویتامین بوناول طبق دستور آن استفاده کنید تا علاوه بر از بین رفتن رنگ قرمز موهای شما هم تقویت پیدا کند.

اگر مقدار مصرفی اکسیدان رنگ موی شما زیاد باشد در بعضی از مواقع هم باز می بینیم که هاله ی قرمز رنگی در نور بر روی موها دیده می شود .پس دقت کنید که برای درست کردن رنگ مو مقدار کمتر از اکسیدان استفاده کنیم.

برای بهتر شدن رنگ موها و قرمز نشدن موها می توانید رنگهای زیتونی با تن رنگ تیره ومتوسط تا درجه ی ۵و۶  و کمی اکسیدان و مقداری آب برای رقیق شدن استفاده کنید.

چگونه قرمزی موها را از بین ببریم؟

اما اگر موهای خود را رنگ کرده اید و باز بعد از یک هفته حالت قرمزی به دست اورد می توانید موها را یکبار با ویتامین بوناول در حمام وطبق دستور بشویید و با فاصله ی سه تا چهار روز بعد با استفاده از یک بند انگشت واریاسیون سبز ومقدار کمی شامپو که ربع ساعت روی موها بماند،آنها را رنگساژ کرده وشستشو نمایید.

 

ترفند دیگر برای از بین بردن موهای قرمز این است که می توانید به جای رنگساژ بوسیله ی واریاسیون سبز وشامپو برای رفع کامل قرمزی مو میتوانید به اندازه ی یک نخود رنگ مشکی پر کلاغی را در کف دست با کمی شامپو مخلوط کرده و بر روی موهای خیس گذاشته و بلافاصله شستشو نمایید.

 

بعضی مواقع هم می باشد که دیگر رنگ قرمز موها از بین نمیرود و تا موی طبیعی جایگزین نشود ,به همون حالت میماند.یا اینکه به آرایشگر خوب مراجعه کنید.

برچسب ها
♥admin

♥admin

باسلام خدمت شمادوست عزیز امیدوارم اوقات خوشی رابا مطالبی که در اختیار شما گزاشته ایم داشته باشید. منتظر نظر های گرمتون هستیم ویا اگر سوالی داشتین گزینه تماس با ما دربالا را بزنید

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن